توزیع کارت آزمون استخدامی از ساعت ۱۵ امروز

erfan khoshkhoo-17-26.jpg

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۴ از ساعت ۱۵ امروز،سه‌شنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،گفت: آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور با تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۵۹ داوطلب، صبح روز جمعه اول خردادماه ۹۴ در ۵۸ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد. از تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۵۹ داوطلب ثبت‌نام‌کننده ۷۵ هزار و ۲۴ نفر زن و ۱۱۸ هزار و ۴۳۵ نفر مرد هستند.

همچنین از تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۵۹ داوطلب ثبت‌نام‌کننده ۱۶ هزار و ۶۰۵ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و ۱۷۶ هزار و ۸۵۴ داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی (۱۳ دستگاه) ثبت‌نام نمودند.

وی در مورد نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون توضیح داد: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما از ساعت ۱۵ امروز، برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود و کلیه داوطلبان ضرورت دارد حداکثر تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای یا ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند.

انتهای پیام

Leave a Reply